2016. Szeptember 29. 10:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Kapuvár Castrum SC

Sikeres hazai szereplés után a Világkupa majd a VB vár rájuk

A Castrum SC folytatja a készülést, hogy a világversenyeken is tovább remekelhessenek.

A hétvégén Cegléden, az I. Erőmű Open Nemzetközi Kyokushin karate versenyen 5 kapuvári karatéka 6 érmet szerzett. 4 arany-, és 2 ezüstéremmel a legeredményesebb csapatként térhettek haza a Rábaközbe.

5 ország képviselte magát a rangos eseményen, ahol Bán Lili a junior női -55 kg-ban, Végerbauer Roberta a junior női abszolút kategóriában, Németh Veronika az U22-es női -55 kg-ban, míg Pantelics Bence a junior férfi -75 kg-ban érdemelték ki győzelmeikkel kategóriájuk bajnoki címét.
Németh Márk klubtársával, Bencével döntőzött, így neki az ezüstérem csillogott a nyakában.

Pantelics Bence formagyakorlatban is remekelt, ott ezüstérmet szerzett.

Németh Veronika pedig kvalifikációs kvótát szerzett az U22-es KATA Európa Bajnokságra, ami Bulgáriában kerül megrendezésre novemberben.

A rangos eseményen Németh Veronika a Japánból érkezett fekete övét, és Dan Diplomáját vehette át, Shihan Furkó Kálmántól.

Pantelics Bence az augusztusi Dream Cupon elnyert 3. helyezéséért járó oklevelét vehette át, Shihan Furkó Kálmántól.

Pantelics Péter versenyzői októberben a Dream Cup World Világkupán Budapesten, majd pedig decemberben a KWU (Kyokushin World Union) Junior Világbajnokságon fognak szerepelni Szófiában.