2012. Június 23. 23:12, szombat

Unalom

Unalom

Nem volt életem meccse, az biztos...

Nem volt életem meccse az biztos. Egy gól az elején, egy tizi a végén s közte 70 perc...."foci". Nem értem a Franciákat. Álmosan indultak, majd el is aludtak. Xabi Alonso senki által nem zavartatva gyönyörű gólt fejelt, ezután úgy döntöttek hogy csak annyit fociznak amennyit muszáj, nehogy már feléredjenek Benzemáék. Riberynek köszönhetően -aki talán egyedül volt végig ébren a csapatból- jó 10 percenként próbáltak egy kicsit meccsben lenni, két helyzetben kellett bizony Iker is, aztán ennyi.Megértem a spanyol játékosokat. Ha az ellenfél nem akar focizni akkor kockáztatunk, elég az egy gól, pihenünk, ha véletlenül rúgnak egyet, akkor rugunk nekik kettőt.... Az a szörnyű az egészben hogy a spanyol csapat sokkal kisebb ellenállásba ütközött most mint a Horvátok ellen. Fociztak volna Ők pörgősebben ha lett volna kivel.

A fennt leírtaktól függetlenül picit haragszom rátok hispán fiúk. Nagyon meg kellett volna alázni ezt a Francia csapatot, közönségszórakoztató gyönyörű játékkal amit igazán tudtok, úgy 6-7 gólt bepakolva. Ha már haza külditek őket, legalább reális eredmény születhetett volna. De így unatkoztam, de szerintem nem csak én...

Xaviék következő ellenfele CR7 és csapata....nem szeretnék unatkozni...

Spanyolország-Franciaország 2-0