2024. április 18, csütörtök - Andrea

Konkoly Zsófia ezüstérmes 200 vegyesen a paralimpián
2021. Szeptember 01. 15:41, szerda | Sport

Ezüstérmet nyert Konkoly Zsófia 200 méteres vegyesúszásban az S9-es kategóriában a tokiói paralimpia szerdai napján.

Rasovszky ezüstérmes nyíltvízi úszásban
2021. Augusztus 05. 08:33, csütörtök | Sport

Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpia csütörtöki napjának nyitányán.

A vitorlázó Berecz Zsombor ezüstérmes lett Tokióban
2021. Augusztus 03. 08:46, kedd | Sport

A Finndingiben szereplő Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett kedden a tokiói olimpián.

Ezüstérmesek a magyar lányok a röplabda Európa Ligában
2018. Június 16. 09:04, szombat | Sport

A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Bulgária csapatától, így ezüstérmet szerzett az arany Európa Liga budapesti négyes döntőjében.

Magyar ezüstérem a párizsi lovastorna világkupán
2017. December 10. 05:00, vasárnap | Sport

Bence Balázs a második helyen végzett a párizsi lovastorna világkupán.

Négyszer állt világbajnoki dobogón a bágyogszováti lány
2017. Augusztus 18. 16:00, péntek | Helyi

Gratulálunk Horváth Petra!

Várakozáson felül teljesített a magyar póló-csapat
2017. Július 31. 14:58, hétfő | Belföld

Märcz Tamás szerint a közvélemény és a szakma szempontjából is várakozáson felül teljesített a magyar férfi vízilabda-válogatott azzal, hogy a második helyen végzett a vasárnap véget ért 17. vizes világbajnokságon.

Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
2017. Július 30. 00:11, vasárnap | Sport

Világbajnoki ezüstérmes lett Budapesten a magyar férfi vízilabda-válogatott, miután 8-6-ra kikapott a horvátok legjobbjaitól a szombat esti döntőben.

Ezüstérmet szerzett a férfi kardcsapat a vb-n
2017. Július 25. 07:17, kedd | Sport

Ezüstérmet nyert a magyar férfi kardválogatott a lipcsei vívó-világbajnokságon.

Paralimpia 2016 - Ezüstérmes a női tőrcsapat
2016. Szeptember 17. 19:16, szombat | Sport

A Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi, Hajmási Éva összeállítású magyar válogatott ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók tőr csapatversenyében a paralimpia pénteki napján, miután a döntőben 45-28-ra kikapott Kínától.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes tőrben
2016. Szeptember 15. 07:22, csütörtök | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának tőr egyéni versenyében a riói paralimpia szerdai versenynapján.

Paralimpia 2016 - Osváth Richárd ezüstérmes kardban
2016. Szeptember 13. 07:26, kedd | Sport

Osváth Richárd ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a riói paralimpia hétfői versenynapján.