2024. április 17, szerda - Rudolf

Bronzérmes a Kozák, Bodonyi duó női K-2 500 méteren
2021. Augusztus 03. 08:51, kedd | Sport

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra duó bronzérmet nyert K-2 500 méteren a tokiói olimpián. A szám másik magyar egysége, Csipes Tamara és Medveczky Erika negyedikként ért célba.

Babát vár az ötszörös olimpiai bajnok kajakos
2016. December 27. 08:09, kedd | Sport

Kozák Danuta ötszörös olimpiai bajnok kajakos hétfőn bejelentette, hogy babát vár.

Rio 2016 - újabb magyar arranyérmes, győzött a már négyszeres bajnok kajakos Kozák Danuta
2016. Augusztus 18. 15:15, csütörtök | Sport

Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Rio 2016 - Kozák Danuta futamgyőzelemmel kezdett egyesben
2016. Augusztus 17. 15:34, szerda | Sport

A K-1 500 méteren címvédésre készülő Kozák Danuta megnyerte szerdai előfutamát, s a középfutamban folytatja szereplését a riói olimpián.

Rio 2016 - Magyar érmesek és pontszerzők
2016. Augusztus 17. 07:46, szerda | Sport

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Rio 2016 - újabb arany - győzött a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó
2016. Augusztus 16. 14:37, kedd | Sport

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.