2024. április 26, péntek - Ervin

2012. Január 06. 07:46, péntek | Sport

Megvan a legjobb négy mezőnye

A címvédő svájci Roger Federer, a francia Jo-Wilfried Tsonga, a spanyol Rafael Nadal és a francia Gael Monfils jutott be az elődöntőbe csüt. az 1,024 millió dollár összdíjazású, dohai kemény pályás férfi tenisztornán.

2012. Január 01. 08:28, vasárnap | Sport

Nadal diadalmaskodott Federer felett

A tavalyelőtti és tavalyi győztes Rafael Nadal szerezte meg a harmadik helyet az Abu-Dzabiban zajló bemutató tenisztornán, miután a szombati „kisdöntőben” két szettben nyert a svájci Roger Federerrel szemben.

2011. November 28. 13:52, hétfő | Sport

Federer győzelemmel ünnepelte jubileumi döntőjét

A címvédő Roger Federer nyerte a férfi teniszezők 5,93 millió euró összdíjazású, londoni évzáró Mesterek Kupáját, miután a vasárnapi döntőben három játszmában győzött a francia Jo-Wilfried Tsonga ellen.

2011. November 25. 08:06, péntek | Sport

Federer csoportelső

A címvédő Roger Federer három szettben nyert az amerikai Mardy Fish ellen a férfi teniszezők Londonban zajló, 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján, ezzel veretlenül lett csoportelső a B jelű kvartettben

2011. November 23. 07:36, szerda | Sport

Magabiztosan verte Federer Nadalt

A címvédő Roger Federer két sima szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt kedden a férfi teniszezők Londonban zajló, 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján és ezzel – elsőként – bejutott az elődöntőbe.

2011. November 16. 07:05, szerda | Sport

Újra összecsap Nadal és Federer

Elkészült a férfi teniszezők évzáró, vasárnap induló londoni Mesterek Kupájának sorsolása, egy csoportba került Rafael Nadal és Roger Federer.

2011. November 08. 07:18, kedd | Sport

Djokovics vezeti a világranglistát

A múlt heti valenciai tornán diadalmaskodó spanyol Marcel Granollers 28 helyet javítva a 26. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.