Hírek
2019. Június 02. 18:46, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
12 embert és 20 csomagot találtak ebben az autóban
A beledi rendőrök az M86-oson ellenőrizték a túltöltött autót. Videóval.
A Beledi Rendőrőrs járőrei az M86-os számú autóút 127. kilométerszelvényében közlekedésrendészeti ellenőrzés céljából állítottak meg egy Szombathely felől közlekedő személygépkocsit.
Az intézkedők meglepődve vették számba az autó utasterében összezsúfolt 20, különböző méretű csomag mellett szorongó 12 embert, akik elmondásuk szerint Ukrajnába tartottak. A rendőrök intézkedtek arra, hogy a gépkocsi a műszaki előírásoknak megfelelő utasszámmal folytassa útját, a sofőrre pedig - a KRESZ vonatkozó szabályainak megsértése miatt - helyszíni bírságot szabtak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 09:00, csütörtök | Helyi
A rendőrség fokozott figyelmet kér a kánikulában
Rendőrségi felhívás
2026. Június 24. 16:00, szerda | Helyi
Aratás van, fokozott a tűzveszély
Mit tehetsz, és mit ne tegyél?
