Hírek
2022. Október 07. 09:07, péntek |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
15 méter mély kútból mentettek ki egy tacskót a tűzoltók
Egy tizenöt méter mély kútba esett Udvaron egy kutya.
Szerencsétlenségére a kút alján csaknem félméteres víz állt, ezért gazdája rögtön egy vödröt eresztett le neki, amelybe a kiskutya azonnal bele is kapaszkodott.
A mohácsi hivatásos tűzoltók siettek, hogy megmentsék az ebet, aki hősiesen várta a segítséget, és kitartóan kapaszkodott a „mentőövbe”. Nem kellett sokáig várnia, egy mentőkötélen már érkezett is a segítség a magasból.
A kicsi tacskó megúszta a kalandot és sérülés nélkül térhetett haza.

Fotók: Baranya MKI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
