Hírek
2012. Március 11. 07:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu / Automobil
180 lóerővel jön a Ford Fiesta ST
Genfben bemutatkozott az új Ford Fiesta ST szériaváltozata.
Szériaközeli tanulmányként már a tavalyi Frankfurti Autószalonon bemutatkozott az új Ford Fiesta ST, a végleges modell Genfben debütált. A koncepció nem sokat változott az eltelt néhány hónap alatt, a sportmodell közvetlen befecskendezéses, turbós 1,6-os motorral készül.

A Fiesta ST teljesítménye 180 lóerő, 100 km/órás tempóra kevesebb mint hét másodperc alatt gyorsul. Hatfokozatú kézi váltóval 140 gramm alatt marad kilométerenkénti szén-dioxid-kibocsátása.
Újrahangolták a futóművet, az ESP három különböző programozást kapott. Az alapváltozatnál 15 milliméterrel ül mélyebben az ST.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.
