Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2017. Március 11. 08:31, szombat | Belföld
Forrás: mti/police.hu

390 millió forint értékben adtak el drogot – elkapták a bűnbandát - VIDEÓKKAL

390 millió forint értékben adtak el drogot – elkapták a bűnbandát - VIDEÓKKAL

Egy kábítószer-kereskedelemmel foglalkozó bűnszervezet tagjait fogták el a rendőrök - közölte ORFK kommunikációs szolgálata szombaton a rendőrség honlapján.

A police.hu-n olvasható közlemény szerint a bűnszervezet irányítóit, egy 38 éves ózdi és egy 36 éves szadai férfit csütörtökön fogták el a Készenléti Rendőrség munkatársai. Ugyancsak elfogták a rendőrök a csoport további két tagját, akik a kábítószer értékesítésében vettek részt.

A tájékoztatás szerint a bűnözői csoport 82 nap alatt 390 millió forint értékű drogot adott el országszerte. A bevételből a szervezet vezetői luxuskörülmények között éltek.

A rendőrség közlése szerint a csoport vezetőit azután azonosították be, hogy tavaly szeptemberben felszámoltak egy X. kerületi garázsban működő droglabort a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai.



A most elfogott két férfi irányítása és utasításai szerint a bűnszervezet tagjai 2016. július 3. és szeptember 22. között országszerte 30 millió forint értékű ecstasy tablettát, 300 millió forint értékű speedet és 60 millió forint értékű kokaint értékesítettek.

A férfiakat gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök, bűnügyi őrizetbe vették őket és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.