Hírek
2024. Április 26. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Castrum SC Kapuvár
A Castrum 9 versenyzője 7 érmet hozott haza a Diákolimpiáról

56 klub 612 versenyzője küzdött.
Szigetszentmiklóson rendezték a 2023/24-es Tanév Kyokushin Karate Diákolimpia döntőjét. A Castrum SC Kapuvár fiataljai 1 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzérmet harcoltak ki a szombati nap folyamán.
Az idei esztendő egyik legrangosabb utánpótlás karate versenyére 612 fős nevezés érkezett, 7 stílusszervezet 56 klubjából. A kapuvári Castrum SC fiataljai a várpalotai elődöntőt követően készültek a Diákolimpia döntőjére. 9 versenyzővel vágtak neki a szombati napnak, és ebből 7 fiatalnak sikerült a dobogóra jutni a népes mezőnyben.
Aranyérmes: Horváth Réka (U12)
Ezüstérmesek: Horváth Nándor (U14), Németh Virág és Szücs Hanna (U16)
Bronzérmesek: Görgics Jázmin (U10), Görgics Máté és Serfőző Lia (U14)
- Szó se róla, szép eredmények születtek a versenyen, a teljesítményen viszont van még mit javítanunk. Nem ücsöröghet senki sem a babérjain, mert ekkora mezőnyben, mindenki a dobogó legfelső fokára törekszik, és bizony elég a pillanatnyi koncentráció elvesztése, és már el is szállhat az álom. - kommentálta Sensei Pantelics Péter az eseményeket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 16:00, szerda | Helyi
Rendbe tették a szili kerékpáros centrum területét
Önkéntes társadalmi munkában
2025. Szeptember 17. 13:00, szerda | Helyi
Prevenció a fiatalokért
Amit nem mondanak el, pedig tudnod kellene…
2025. Szeptember 17. 09:00, szerda | Helyi
Megkezdődtek az útfelújítási munkálatok Kapuváron
Az Európai Unió támogatásából.
2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi
Telefont lopott, felismeri?
A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.