Hírek
2017. Augusztus 05. 07:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Dunába fulladt egy férfi Szigetmonostornál
A Dunába fulladt egy fiatal férfi péntek délután Szigetmonostoron, a horányi rév közelében - tájékoztatta a katasztrófavédelem Pest megyei szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a fiatalember többedmagával ment úszni, amikor elmerült a folyóban. A szentendrei tűzoltók és a fővárosi búváregységek, valamint rendőrök indultak a keresésére, s noha rövid időn belül megtalálták, a mentők már nem tudták újraéleszteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
