Hírek
2018. Február 20. 15:57, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
A Dunából mentette ki egy nőt - újra kellett éleszteni

A Budapesti Rendőr-főkapitányság rendőrei Budapesten a Parlamentnél húzták be a motorcsónakba a bajba került nőt kedden.
A BRFK Tevékenység-Irányítási Központjába kedden 11 óra 18 perckor érkezett bejelentés, hogy Budapesten, az Akadémia utcánál egy embert sodor a Duna.
A BRFK Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság rendőrei azonnal a bejelentésben megjelölt Dunaszakaszra mentek, ahol megtalálták a sodródó nőt, akit behúztak a motorcsónakba és megkezdték újraélesztését.
A rendőrök értesítették a mentőszolgálatot és a sikeres újraélesztést követően átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.