Hírek
2020. Január 18. 09:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A Dunából mentettek ki egy nőt a fővárosban
A vízirendészek mentettek ki egy nőt a Dunából a főváros IX. kerületében - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közleményben azt írták, a 34 éves nő szombat hajnalban esett be a folyóba a Boráros tér egyik hajóállomásánál.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei három percen belül a helyszínre értek és kiemelték a nőt a vízből, akit a mentők kórházba vittek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
