Hírek
2016. Április 21. 15:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
A hétvégén lehűlésre és esőre is számítani kell
A hétvégén esőre és lehűlésre, vasárnap akár viharos szélre is számítani kell - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat által az MTI-hez csütörtökön eljuttatott országos, középtávú előrejelzésből.
Péntek délelőtt még folytatódik a derült idő, majd nyugat, délnyugat felől egyre több lesz a felhő, de csapadék nem valószínű. Többfelé megerősödhet a szél. A leghidegebb órákban általában 2-7 fok lehet, de a fagyzugos, szélvédett helyeken fagypont alá is süllyedhet a hőmérséklet. Napközben 19-24 Celsius-fokig melegszik a levegő.
Szombat délelőtt még csak néhol, de a nap második felében nyugat felől már egyre többfelé valószínű eső, zápor. A minimumhőmérséklet 5 és 10 fok között valószínű. A nappali maximumok várhatóan 15 és 23 fok között alakulnak, délkeleten lesz a melegebb.
Vasárnap erősen felhős vagy borult lesz az ég. Napközben nyugat felől megszűnik a csapadék, de a Tiszántúlon még este is eshet az eső. Ezzel együtt nagy területen viharossá fokozódhat a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 6 és 12, a legmagasabb hőmérséklet 10 és 16 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani
A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.
2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld
A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak
Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.

