Hírek
2018. Június 22. 07:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
A kapuvári rendőrök elfogták a garázdákat
Gyórón fiatalok rongálták meg a buszmegállót.
A rendőrségre 2018. június 20-án 14 óra 30 perckor érkezett a bejelentés, amely szerint Gyóró község egyik utcájában a buszmegálló üvegablakát betörték. A rendőrök a helyszínen adatgyűjtést végeztek, amely során beazonosították a két fiatalt, akiket elfogtak és a Kapuvári Rendőrkapitányságra előállítottak, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket. A két 15 éves fiú a bűncselekmény elkövetését beismerte, ellenük garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Kapuvári Rendőrkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
