Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2020. Október 05. 10:50, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők két órában tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak hétfőn az Országgyűlésben.

A parlament őszi ülésszakjának második ülése 13 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, interpellációk elhangzása a koronavírus-járványra tekintettel ezúttal sem várható.

A Ház kedden több nemzetközi szerződés kihirdetése mellett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) idei költségvetését is módosíthatja.

Az ülése október 12-én, hétfőn ér véget, amikor a képviselők újra két órában fordulhatnak azonnali kérdésekkel a kabinethez.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".

2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld

Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket

Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket