Hírek
2018. Június 04. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Akár 30-40 perccel is hosszabb lehet az utazási idő a miskolci vasútvonalon
Műszaki hiba miatt a Budapest-Hatvan-Miskolc vonalon közlekedő vonatok menetideje 30-40 perccel is megnőhet, egyes elővárosi vonatok pedig nem közlekednek hétfőn napközben - közölte a Mávinform az MTI-vel hétfőn reggel.
Aszód és Tura között kábelzárlat miatt meghibásodott egy biztosító berendezés, ezért napközben a több száz méter kábelt kell kicserélni. A munkálatok alatt a biztosító berendezés nem működik teljes körűen, ami lassítja az arra közlekedő vonatok haladását. A torlódások és nagyobb késések elkerülése érdekében a Budapest-Hatvan vonalon egyes elővárosi vonatok hétfőn napközben kimaradnak a menetrendből.
A vonatszerelvény fordulók miatt ez a korlátozás kihatással lesz a Budapest-Sülysáp közötti vonatközlekedésre is, néhány sülysápi személyvonat sem közlekedik majd - írták.
Az utasok a térképes Vonatinfó applikáción tájékozódhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
