Hírek
2013. Július 23. 08:06, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre
Csak fillérekkel mozdult el a forint árfolyama a hétfő esti kurzusokhoz képest kedd reggelre a fontosabb valutákhoz képest.
Az eurót 7 óra tájban 293,99 forinton jegyezték, 20 fillérrel gyengébben, mint előző este. A dollár 222,78 forinton, a svájci frank 238,10 forinton, a japán jen 2,2400 forinton állt, árfolyamuk nem változott.
Elemzők körében jóformán egyöntetű az a vélemény, hogy a Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsa mai ülésén újabb 25 bázisponttal 4 százalékra csökkenti az irányadó kamatot, ez azonban már beépült az árfolyamokba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
