Hírek
2024. Június 22. 09:40, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Aranyérmes a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó
A Kós Hubert, Szabó Szebasztián, Ugrai Panna, Pádár Nikolett összeállítású 4x100 méteres vegyes gyorsváltó aranyérmet nyert pénteken a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.
Az egység 3:25.69 perces idővel diadalmaskodott, ezzel megszerezte a magyar csapat ötödik aranyérmét a szerb fővárosban.
Az érmeket Madaras Norbert, a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, az európai szövetség bureau tagja adta át.
"Itt mindenkinek megvolt a maga szerepe, az enyém az, hogy a fiúk után egyfajta hullámtörő legyek, hogy Nikinek a végén sima vize legyen és egy jót tudjon hozni. Szerintem ez összejött, megérdemeltük az aranyérmet" - mondta Ugrai Panna.
"Nagyon durva volt, de láttam, hogy a fiúk tartották a lépést. Egyéniben harmadik voltam, így tudtam, hogy be tudom hozni aranyra a váltót és így is lett" - értékelt az MTI-nek Pádár Nikolett.
Eredmények:
4x100 m vegyes gyorsváltó, Európa-bajnok:
-----------------------------------------
MAGYARORSZÁG (KÓS HUBERT, SZABÓ SZEBASZTIÁN, UGRAI PANNA, PÁDÁR NIKOLETT) 3:25.69 PERC
2. Lengyelország 3:26.53
3. Németország 3:27.01
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 03. 10:15, szombat | Sport
Varga Barnabás tavaly a világ 20. legeredményesebb futballistája volt a nemzetközi színtéren
2026. Január 03. 10:12, szombat | Sport
Nemzeti Sport Gála 2025 – A Márton ikrek, Szoboszlai és két kajakos az első háromban
2026. Január 02. 18:29, péntek | Sport
Juhász Csabi: Szerintem a nézőknek is tetszett, amit láttak!
Az idei évben sem maradt ki Csabi és Eszti számára a Szilveszter Rallye!
2025. December 27. 21:08, szombat | Sport
Ahol lehet ott meghúzom a kézit!
Juhász Csaba - Velezdi Eszter egy számukra már jól "belakott" Mitsubishi EVO X R4-el vágnak neki a Passman Szilveszter Mini Ralinak.

