Hírek
2015. Január 04. 16:02, vasárnap |
Helyi
Forrás: Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Árokba hajtott egy hűtőkamion Belednél a 86-os főúton
Félpályán haladt a forgalom a mentés idején.
Árokba hajtott egy hűtőkamion a 86-os számú főúton Répcelak és Beled között. A balesetben nem sérült meg senki, a jármű viszont forgalmi akadályt képezett a főúton, és enyhe üzemanyagfolyás is tapasztalható volt. A műszaki mentést a répcelaki önkormányzati és a kapuvári hivatásos tűzoltók végezték, a szerelvényt kamionmentő vontatta ki az árokból.
A munkálatok ideje alatt félpályán haladt a forgalom a főút érintett szakaszán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
