Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2019. Június 20. 15:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mészáros János

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Autók merültek el az esővízben Szolnokon a felhőszakadás után

Felhőszakadás után három személygépkocsi merült el az esővízben szerda este egy szolnoki aluljáróban, az autók tetejére menekült utasokat a tűzoltók helyezték biztonságba

– tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Németh Ádám közölte: a vihar miatt mintegy ötven helyszínen volt szükség a megye tűzoltóinak munkájára.

Sok helyen fák dőltek utakra, járművekre, épületekre, villanyvezetékre. A legtöbb esetben Szolnokon, Rákóczifalván, Fegyverneken és Tiszafüreden kellett a tűzoltóknak segíteniük.

Szolnokon a Bercsényi utcában több lakásba és garázsba folyt be a víz, egy Mária úti hotel pincéjéből például hetven centiméter magasan álló vizet kellett kiszivattyúzni.

Szajolban egy garázs bádogtetejét fújta le a szél.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója

Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.

2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld

Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings

Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.

2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld

Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten

Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.