Hírek
2017. Július 18. 17:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Autóval ütközött a vonat Bátaszéknél
Személyautóval ütközött egy vonat Tolna megyében, Bátaszék és Decs között kedden délután - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A Bajáról Sárbogárdra tartó személyvonat Decs és Bátaszék között ütközött a személygépkocsival, azt oldalra kilökte. A vasúti átjáróban jól működött a sorompó, a gépkocsivezető mégsem állt meg - írták a közleményben.
A vonaton senki nem sérült meg. A helyszínelés idején az utasokat Baja és Szekszárd között vonatpótló buszok szállítják.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint az autóban ketten sérültek meg, őket a mentők látják el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
