Hírek
2019. Április 09. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Az eladónő blöffje miatt maradt hoppon a fegyveres rabló
Fegyveresen elkövetett rablás kísérlete miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy helyi férfi ellen, aki megpróbált kifosztani egy trafikot, de az eladó blöffjének köszönhetően zsákmány nélkül távozott.
A büntetlen előéletű férfi tavaly december 13-án este maszkkal az arcán, kezében pisztolyt tartva lépett be a dohányboltba. A boltos nőtől pénzt követelt, miközben a fegyvert végig ráfogta.
A nő azt mondta, hogy már nincs pénz a boltban, főnöke a napi bevételt elvitte, holott félmillió forint volt a kasszában. Ezután a férfi kiment a trafikból, majd a közeli patakba dobta maszkját, pulóverét és fegyverét és a belváros felé indult. A rendőrök a rablási kísérlet után egy órán belül elfogták – derült ki a Baranya Megyei Főügyészség keddi, az MTI-hez eljuttatott közleményéből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
