Hírek
2013. Augusztus 30. 22:10, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Az István, a király fővárosi premierjének helyszínénél tüntettek mintegy százan
Az Alföldi Róbert rendezte István, a király című előadás fővárosi premierjének helyszíne, a Papp László Budapest Sportaréna előtt tüntettek mintegy százan péntek este.
A demonstrálók közül többen a darab kezdete előtt a rendezőt és az előadásra érkezőket szidalmazták. Többen árpádsávos zászlóval érkeztek a helyszínre. A tüntetőket és az előadásra érkező embereket rendőri sorfal választotta el.
Tucatnyi tüntető az előadás kezdete után a Tolerancia csoport által szervezett, ugyancsak mintegy száz ember részvételével a közelben tartott antifasiszta tüntetés helyszínéhez vonult. A két csoportot rendőrök sorfala választotta el. Rendbontás nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
