Hírek
2015. December 21. 07:39, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI - fotó:illusztráció
Az olcsóbb szén-monoxid-mérők többsége nem felelt meg a hatósági teszteken
Az olcsóbb szén-monoxid-mérők többsége nem felelt meg a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság által indított bevizsgálási programon - mondta Szente István főigazgató az M1 aktuális csatorna vasárnap esti műsorában.
Közlése szerint az olcsóbb készülékek mellett a drágábbakat is megvizsgálták, és a márkásabb berendezések mindegyike megfelelt a hatósági teszteken.
Hangsúlyozta, a mérőkön szerepelnie kell gyártónak, modell- vagy cikkszámnak, illetve egy figyelmeztetésnek, hogy a gyártó meddig szavatolja a készülék működését. Hozzáfűzte: ha ezek közül valamelyik nem szerepel a terméken, akkor az "alapvetően gyanús".
A főigazgató azt javasolta, hogy mindenhová, ahol égéstermék keletkezik, szereljenek fel szén-monoxid-mérő berendezést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
