Hírek
2012. Május 23. 14:17, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Azt mondta, sav fröccsent a szemébe, de rabolni ment
Gyógyszertárat próbált kirabolni egy férfi kedden kora este Győrben, a támadó zsákmány nélkül távozott.
Kocsis Tünde elmondta, hogy az arcát napszemüveggel eltakaró 30 év körüli, mintegy 180 centiméter magas, átlagos testalkatú férfi a gyógyszertárba lépve segítséget kért, azt mondta, sav fröccsent a szemébe.
Amikor az asszisztens visszatért a segítségnyújtáshoz szükséges eszközökkel, a támadó fegyverrel a kezében felszólította a kasszában lévő pénz átadására. Mivel az alkalmazott ennek nem tett eleget, a férfi kisétált a patikából – mondta a szóvivő.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
