Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2018. Március 26. 19:16, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Balesetveszélyes szakállvágót hívott vissza az egyik áruházlánc

Balesetveszélyes szakállvágót hívott vissza az egyik áruházlánc

Visszahívta egyik haj- és szakállvágó készülékét a TARGA GmbH, mert az esetlegesen hibásan gyártott termék töltés, illetve használat során kigyulladhat és szétrobbanhat - közölte honlapján a Lidl Magyarország.

A tájékoztatás szerint a készülék a Lidl Magyarország üzleteiben tavaly november 13-tól volt forgalomban.

A TARGA a Silvercrest Haj- és szakállvágó SHBV 800 A1 termékét hívta vissza a fogyasztók biztonsága érdekében, az érintett termék hátoldalán a 290952-es cikkszám található.

A Lidl Magyarország kéri a vásárlókat, hogy ezt a típusú készüléket a továbbiakban ne használják, illetve vigyék vissza bármelyik Lidl üzletbe. A vételárat a vásárlást igazoló nyugta nélkül is visszatérítik.

A termékvisszahívás kizárólag a 290952-es cikkszámú, Silvercrest Haj- és szakállvágó terméket érinti, a Lidl által forgalmazott más termékekre a visszahívás nem vonatkozik - közölték.

Címkék: lidl, szakáll, vágó

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.

2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld

NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje

Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld

Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".