Hírek
2013. Július 01. 08:20, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Beazonosította a rendőrség a szegedi postarablás gyanúsítottját
A rendőrség egy hódmezővásárhelyi férfit gyanúsít a múlt pénteki szegedi postarablás elkövetésével. A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság országos elfogatóparancsot adott ki a 44 éves Novodonszki Sándor ellen.
A rendőrség honlapján hétfő hajnalban megjelent közlemény szerint a hódmezővásárhelyi férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy pénteken robbantással fenyegetőzve kirabolta a szegedi Olajbányász téri postát. A férfi - akinek fotóját is közölte a rendőrség - jelenleg szökésben van.
A rendőrség az ügyben korábban felajánlott félmillió forintos nyomravezetői díjat visszavonta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
2026. Május 30. 16:00, szombat | Kék hírek
KR NNI: hűtlen kezelés és pénzmosás ügyében két szálon folyik vizsgálat az MNB-ügyben
2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek
BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét
Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten
