Hírek
2022. Április 23. 17:02, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Betörte apja arcát és orrát
A gyanú szerint egy fiatal fiú arc- és orrcsontját törte az apjának Nagykőrösön, a helyi rendőrök elfogták a minap.
Édesapjára támadt egy 20 éves férfi Nagykőrösön csütörtök este. Az apa és fia napközben otthon iszogatott, amikor egy félreértés miatt egyszer csak érkezett az első pofon, majd további ökölcsapások – közölte a rendőrség.
J. Zoltán apja fejére mért ütéseivel súlyosan megsebesítette az 56 éves férfit. A helyszínre érkező rendőrök a férfit elfogták, megbilincselték és előállították. Kihallgatásán beismert, állította csak szórakozásból „árnyékbokszoltak" amikor apját megütötte, védekezett, tette nem volt szándékos.
A rendőrök előtt ismert fiatal férfi korábban, hasonló cselekmények miatt már többször került a látókörükbe, vele szemben a további eljárást súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a Nagykőrösi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
