Hírek
2021. Május 03. 08:25, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Bosszúból betört és lopott a nő
Betört volt élettársához és meglopta, a marcali rendőrök vádemelést javasolnak az ügyben.
Az akkor még ismeretlen tettes 2021. február 15-én betört egy balatonszentgyörgyi házba, ahonnan készpénzt, személyes iratokat és egy nagy értékű mobiltelefont tulajdonított el.
Az eljárás során a nyomozók látókörébe került a sértett volt élettársa, akit február 24-én a budapesti rendőrök segítségével a fővárosi lakcímén fogtak el – közölte a rendőrség.
A 63 éves S. Gábornét lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, amelynek során a nő elmondta, hogy haragudott a volt élettársára, és azért tervelte ki a betörést, hogy fájdalmat okozzon neki.
A Marcali Rendőrkapitányság munkatársai a szükséges nyomozati cselekményeket elvégezték, és az eljárás iratait a napokban vádemelési javaslattal küldték meg a Marcali Járási Ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
