Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2012. November 13. 14:26, kedd | Belföld
Forrás: saját forrás

Botrány a parlamentben

Botrány a parlamentben

Pártatlan házelnök-e Kövér László?

Furcsa incidensre került sor a tegnapi parlamenti ülésnapon. Lukács Zoltán (MSZP) képviselő az iskolák államosítása körüli bizonytalanságokról, félelmekről és az önkormányzati, helyi közösségi vagyont fenygető veszélyekről beszélt. A képviselő felszólalását még a beszéd közben demagógnak minősítette Kövér László házelnök, mint levezető elnök. Mikor Nyakó István (MSZP) figyelmeztette a házelnököt a pártatlanság követelményére, Kövér ki akarta utasítani az ülésteremből a méltatlankodó képviselőt.

Kövér László valóban úgy képzeli, hogy a parlamentben csak arról, és csak úgy beszélhetnek a képviselők, ahogy az neki tetszik?

Címkék: parlament

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: