Hírek
2011. December 19. 14:03, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csak a gázolaj ára csökken szerdától
Csökkenti bruttó 4 forinttal a gázolaj árát szerdán a Mol, a benzin ára nem változik. A gázolaj átlagára így 420 forintra csökken, a 95-ös benziné pedig 395-397 forint marad.
Közben tovább csökkent a kőolaj ára a szabadpiacon, Kim Dzsongil halálhírére, miután a befektetők az instabilitásoktól tartva eladták nyersanyag-eszközeiket. A befektetők aggodalommal várják az európai pénzügyminiszterek mai találkozóját, ahol várhatóan kitűznek egy határidőt a további segélyek bevonására és az új költségvetési szabályok meghozatalára. Eközben Szaúd-Arábia múlt héten átvitte szándékát az OPEC többi tagján, miszerint megállapítanak egy új kibocsátási plafont, ezzel konszolidálva a líbiai és iraki egyre növekvő termelést. Az olajexportáló országok szervezete napi kibocsátási rátáját 30 millió hordóra állította, ezzel közelebb hozva azt a valódi kínálati szinthez.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
