Hírek
2019. Március 09. 16:33, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Csákánnyal rongálta meg Jézus szobrát
Egy 31 éves héhalmi férfit hallgattak ki a pásztói nyomozók.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába március 7-én 9 óra 15 perckor tettek bejelentést, miszerint Palotáson a községi feszületet ismeretlen személy megrongálta.
A rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeképp beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves héhalmi lakost. A megalapozott gyanú szerint a férfi március 6-án 21 óra és március 7-én 9 óra között Palotáson a Szabadság úton található keresztre feszített Jézust ábrázoló szobrot egy csákánnyal megrongálta.
A rendőrök a férfit elfogták, a Pásztói Rendőrkapitányság épületébe előállították és rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 13:00, szombat | Belföld
A Mol várakozásai szerint a most megvásárolt Aphrodité gázmező nagy hatással lesz az európai piacra
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
