Hírek
2011. December 12. 13:26, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csökken a gázolaj ára, a benzin ára azonban változatlan marad
3 forinttal csökkenti a gázolaj árát szerdától a MOL, a benzin ára nem változik.
A gázolaj átlagára így 424 forintra csökken, a 95-ös benziné marad 395-397 forint marad.A Mol egy hete 3 forinttal csökkentette gázolaj, illetve 2 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát.
Közben esett az olaj ára a szabadpiacon. Az amerikai könnyűolaj hordónkénti jegyzése 98 dollárig zuhant, a múlt heti 100 dollárról, miután a jelek szerint az európai vezetők nem jutnak egyezségre az államadósság-válság megfékezésével kapcsolatban, Irán pedig valószínűleg a kibocsátás csökkentése mellett fog felszólalni a holnaputáni OPEC találkozón. Az eurozóna vezetői a tervek szerint a múlt heti megegyezés alapján folytatni fogják a költségvetési szabályok szigorítását.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
2026. Augusztus 02. 08:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Erős UV-B sugárzásra figyelmeztet a HungaroMet
Erős, a figyelmeztetési kritériumot meghaladó vasárnapi UV-B sugárzásra figyelmeztet, és fokozott védekezést javasol a HungaroMet Nonprofit Zrt. az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2026. Augusztus 02. 06:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: újra üzemel a Dunamenti Erőmű, Paks viszont ma leáll
A gyors javításnak köszönhetően 3 nap után újra üzemel Százhalombattán a Dunamenti Erőmű - jelentette be Facebook-oldalán a miniszterelnök szombaton délután.
2026. Augusztus 02. 05:00, vasárnap | Belföld
Ceuta - Orbán Anita: Magyar Péter is aláírta a spanyol miniszterelnök migrációs politikáját bíráló levelet
Magyar Péter miniszterelnök is aláírta 21 európai uniós állam- és kormányfővel együtt a Pedro Sánchez spanyol miniszterelnök migrációs politikáját bíráló levelet - közölte Orbán Anita külügyminiszter a Facebookon szombaton.
