Városlista
2025. december 23, kedd - Viktória

Hírek

2022. Március 07. 12:00, hétfő | Belföld
Forrás: MTI - FOTO PIXABAY

Devizapiac - Újabb történelmi mélyponton a forint

Devizapiac - Újabb történelmi mélyponton a forint

Újabb történelmi mélypontra került a forint a főbb devizákkal szemben a bankközi piacon hétfő hajnalban, majd minimálisan erősíteni tudott reggel 6 órára.

Az euró hat órakor 387,94 forinton állt, magasabban a péntek esti 385,72 forintnál. Hajnalban történelmi csúcson, 388,19 forinton is jegyezték.
A svájci frank 384,51 forintról 387,55 forintra nőtt, miután korábban rekordszinten, 388,29 forinton is állt.
A dollár árfolyama 353,26 forintról 356,52 forintra nőtt, de ennél magasabban, 357,38 forintos csúcson is jegyezték.
Az euró a péntek esti 1,0924 dollárról 1,0877 dollárra gyengült.

Címkék: deviza, forint

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok

Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: idén is előrehozottan, karácsony előtt érkeznek a családtámogatási ellátások

A kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy a családok egyre több pénzből tudjanak gazdálkodni, hogy a karácsony az ünnep meghittségéről és valódi értékeiről szóljon.

2025. December 23. 08:55, kedd | Belföld

Fuvarozók tüntettek a tervezett útdíjemelés ellen Budapesten és környékén

Fuvarozók tüntetettek a tervezett útdíjemelés ellen hétfőn Budapesten és környékén, ez a rendőrség folyamatos tájékoztatása szerint időszakosan több helyen okozott torlódást, lassulást.

2025. December 23. 08:54, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Háborúmentes karácsonyunk lesz

Egy háborúmentes karácsonyunk lesz, de a háborús veszély nem múlt el - figyelmeztetett Orbán Viktor miniszterelnök a TV2 Tények című műsorának különkiadásában hétfőn este.