Hírek
2013. Július 27. 09:52, szombat |
Belföld
Forrás: MRFK
Dugó baleset miatt a Balatonfelé az M7-es autópályánál

Baleset miatt félpályás útlezárás a 71-es főúton.
Közlekedési baleset történt július 27-én 9 óra körüli időben a 71-es számú főúton az M7-es autópálya felhajtójánál. Az elsődleges információk szerint kanyarodás közben egy személygépkocsi ütközött motorkerékpárral. A baleset során ketten megsérültek.
A mentőhelikopter érkezésekor rövid időre a főutat mindkét irányban lezárják, majd a mentés és a baleseti helyszínelés idejére félpályán halad a forgalom, .
A baleset körülményeit a Balatonalmádi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.
/A fotó illusztráció/
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.