Városlista
2025. augusztus 7, csütörtök - Ibolya

Hírek

2018. Január 28. 11:56, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Dunába ugorva mentett ki egy nőt

Dunába ugorva mentett ki egy nőt

Dunából mentette ki egy nőt a rendőrt Budapesten szombaton.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság szolgálatirányító parancsnoka, Csík Zoltán törzszászlós január 27-én 13 óra 45 perckor szolgálata közben a kocsijából észrevette a Budapest V., Id. Antall József rakparton, hogy a hajókikötő ponton közelében egy hátán fekvő nő sodródik a Dunán.
Csík Zoltán törzszászlós a partról próbált segíteni, majd a Dunában 6-8 métert úszott és kimentette a vízből a bajba jutott nőt, akit a helyszíni ellátását követően a mentőszolgálat munkatársai kórházba vittek további kivizsgálás céljából.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság vezetője, Bucsek Gábor vezérőrnagy Csík Zoltán törzszászlóst a helyszínen jutalomban részesítette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén

Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.

2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld

Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány

Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint