Városlista
2026. március 27, péntek - Hajnalka, Lídia, Auguszta

Hírek

2013. December 05. 12:19, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság

Égett az avar, aztán már az autó is

Égett az avar, aztán már az autó is

Rosszabbul is járhatott volna az ittas sofőr.

Saját autójával közlekedett egy férfi Kimle belterületén 2013. december 3-án este a szántóföld melletti földúton. A sofőr tolatni kezdett, amelynek következtében az út menti árokba hajtott. Az 54 éves férfi többször próbált járművével visszatérni az útra sikertelenül, amikor észrevette, hogy az autó alatt az avar kigyulladt. A férfi igyekezett eloltani a tüzet, azonban a gépjármű teljesen kiégett. A lángokat végül a tűzoltók fékezték meg.

A helyszínre érkező rendőrök a sofőrt igazoltatni nem tudták, mivel a járműben a férfi és az autó okmányai is elégtek. Az alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a férfit az intézkedők további mintavételre előállították.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a gépkocsivezető ellen járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 26. 16:00, csütörtök | Helyi

Tavaszi falurendezés Vágon

Önkénteseket várnak

2026. Március 26. 13:00, csütörtök | Helyi

Heti állásajánlatok a Szuperinfóból

Találj magadnak új munkahelyet!

2026. Március 26. 09:00, csütörtök | Helyi

Nyerj egymilliót az iskoládnak!

Millió lépés program

2026. Március 25. 16:00, szerda | Helyi

Állásbörze Csornán

Munkaadóknak előzetes jelentkezés szükséges.