Hírek
2013. Szeptember 05. 16:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőrfőkapitányság
Eladásra vitték a kábeleket amikor lebuktak

Rézkábelekkel együtt kapták el az utazó fiatalokat.
A Soproni Rendőrkapitányság Fertődi Rendőrőrsén egy cég biztonsági őre tett bejelentést 2013. június 20-án délelőtt, hogy a társaság hegykői zárt telephelyéről nagyobb mennyiségű rézkábeleket tulajdonítottak el.
A rendőrőrs járőrei - még aznap délben - a 85-ös számú főút hegykői leágazója melletti buszmegállóban két fiatalt igazoltattak. A rendőrök a fiataloknál lévő bőröndben összetekert rézkábel darabokat találtak. A 17 éves és a 16 éves fiúk a rendőrségnek beismerték, hogy a kábeleket korábban egy hegykői telephelyről vitték el és elrejtették az erdőben. A fiatalok igazoltatásuk napján - 2013. június 20-án - Győrbe akartak utazni, hogy az elvitt és letisztított kábeleket eladják.
A Soproni Rendőrkapitányság a fiatalemberek ellen szabálysértési értékre elkövetett lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást befejezte és az ügy iratait vádemelési javaslattal megküldte a Győri Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 03. 19:00, vasárnap | Helyi
Egyedül Magyarország ragaszkodik az orosz gázhoz
Időhúzásra játszik, vagy érdemi lépésekre szánja rá magát a magyar kormány?
2025. Augusztus 03. 16:00, vasárnap | Helyi
Traktoros felvonulást szerveznek Magyarkeresztúron
Jelentkezőket várnak.
2025. Augusztus 03. 13:00, vasárnap | Helyi
Ne akkor keresd a megoldást, amikor már lángol a konyha!
Katasztrófavédelem felhívása
2025. Augusztus 03. 09:00, vasárnap | Helyi
Megszüntetik a lejárt sírhelyeket a szili temetőben
Felhívás