Hírek
2019. Augusztus 14. 16:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Elfajult a vita, kapával támadott
A beledi rendőrök két garázdát fogtak el Rábakecölben.
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2019. augusztus 13-án 12 óra 40 perckor, miszerint Rábakecölben egy 70 éves helybéli férfi - szóváltást követően - letörte egy személygépkocsi antennáját, és a járműhöz vágta kerékpárját. Eközben 43 éves fia, az autó sofőrjét egy kapával próbálta megütni, amit a megtámadott férfi sikeresen kivédett, így személyi sérülés nem történt.
A helyszínre érkező járőrök a két garázdát elfogták és a Kapuvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt megkezdték gyanúsítotti kihallgatásukat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
