Hírek
2021. Július 17. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogtak egy cserbenhagyó gázolót Nógrádban
Őrizetbe vett a rendőrség szombaton egy szlovák férfit, aki autójával halálra gázolt egy gyalogost Nagyorosziban, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott
- közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A 29 éves szlovák állampolgár szerda délután ütött el személygépkocsival Nagyoroszi belterületén, a Petőfi úton egy férfit. A gyalogos a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A jármű vezetője a baleset helyszínéről segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök szombaton elfogták és előállították a 29 éves gépjárművezetőt, akit gyanúsítottként kihallgattak, majd őrizetbe vettek, és a napokban kezdeményezik a letartóztatását.
A férfi ellen halálos közúti baleset okozása vétség, továbbá segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 15:00, szombat | Belföld
Hegedűs Zsolt: a kórházak legyenek tiszták, biztosítsák az alapvető higiénés feltételeket!
2026. Május 02. 14:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
Új fejezetet kell nyitni a kormány és a tudomány viszonyában, olyan oktatási rendszert kell építeni, amely képes kinevelni a 21. század tudósait, szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
