Hírek
2024. December 07. 13:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Elindult a téli gumi kommandó
Ellenőrzik a rendőrök a gumiabroncsokat.
A hagyományoknak megfelelően a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Baleset-megelőzési Bizottság idén is megtartja a Téli gumi kommandó elnevezésű közlekedésbiztonsági kampányát. A rendőrök a következő hónapokban több 1000 gépkocsi esetében ellenőrzik a gumiabroncsok cseréjét vármegyénkben.
Az ellenőrzött járművek esetében 2024. novemberében a rendőrök megállapították, hogy Győrben, Sopronban és Mosonmagyaróváron már a gépjárművezetők háromnegyed része téli gumira váltott, azonban Csornán és Kapuváron még csak a sofőrök körülbelül egyharmada közlekedik téli gumiabronccsal.
Az akció célja a balesetek megelőzése, a megfelelő gumiabroncsok használata
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Helyi
Hol lesz a héten véradás a Rábaközben?
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
