Városlista
2026. február 21, szombat - Eleonóra

Hírek

2011. Augusztus 01. 14:09, hétfő | Belföld
Forrás: STOP

Eljárt az idő az Audi csúcsmodellje fölött

Eljárt az idő az Audi csúcsmodellje fölött

Elérkezett az idő az Audi zászlóshajójának számító R8 ráncfelvarrására.

Bizony, az Audi R8 immáron öt teljes éve a piacon van, jelenleg egy 4.2 literes V8-assal és egy 5.2 literes V10-essel rendelhető a szalonokban. Ez a gyártó tervei szerint a jövőben sem lesz másként, az erőforrások teljesítményeit azonban némileg felpiszkálják, így a gyengébbik a mostani 425 ló helyett 444 lóerőt, míg az erősebbik a jelenlegi 525 helyett 533 lóerőt teljesít majd. További változtatás, hogy az R-tronic váltót felváltja a hétsebességes S-tronic automata, illetve biztosra vehető, hogy némi optikai újítást is eszközölnek majd a modellen. 

Címkék: audi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.

2026. Február 21. 08:45, szombat | Belföld

Választás 2026 - Orbán Balázs: a tét béke vagy háború

2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld

Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken

Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.

2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot

Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok