2024. április 19, péntek - Emma

2016. Június 23. 11:08, csütörtök | Sport
Forrás: mti

EURO-2016 - Kleinheisler bekerült a csoportkör álomcsapatába

Kleinheisler László bekerült a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének álomcsapatába a francia L\'Equipe sportnapilap összeállításában.

A magyar válogatott 22 éves középpályását a lap már az első forduló legjobbjai közé is beválasztotta. Kleinheisler az osztrákok ellen (2-0) kezdőként 79 percet töltött a pályán, az Izland elleni találkozót (1-1) végigjátszotta, a Portugáliával szembeni meccset (3-3) viszont csak a cseresorból nézte.

A L'Equipe cikke kiemeli, hogy a német Werder Bremen játékosa gólpasszt adott az osztrákok ellen, illetve mérkőzésenként átlagosan 3 kapura lövése és 3,5 kiharcolt szabadrúgása volt.

Az Európa-bajnokság csoportkörének álomcsapata (a L'Equipe szerint):
McGovern (északír) - Meunier (belga), Verthongen (belga), Schär (svájci), Hummels (német) - KLEINHEISLER, Modric (horvát), Kanté (francia), Krychowiak (lengyel), Perisic (horvát) - Bale (walesi)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport