Hírek
2018. Február 27. 09:55, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Ezer adag doppingszert találtak a pénzügyőrök Röszkén

Több mint ezer adag teljesítményfokozásra használt gyógyszert találtak a pénzügyőrök egy szerb autóbuszban elrejtve a röszkei autópálya-határátkelőhelyen - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kedden az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök egy belépésre jelentkező szerb autóbuszt és utasait ellenőrizték. A tüzetes vizsgálat során a hátsó kerék mögötti gyári szerszámtárolóban talált műanyag ládából több mint ezer, különböző feliratú teljesítményfokozó ampulla, kapszula és tabletta került elő. A sofőr a gyógyszereket magáénak vallotta, de nem tudta igazolni, hogy azok legális forrásból származnak.
A több százezer forint értékű, Magyarországon nem engedélyezett gyógyszerkészlet miatt a rendőrség indított eljárását egészségügyi termék hamisítása miatt - tudatta az alezredes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.