Hírek
2016. Október 23. 15:13, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezt a tolvajt keresik a rendőrök
Jogtalanul használta a bankkártyát.
A Győri Rendőrkapitányság indított nyomozást lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján ismeretlen személy 2016. július 11-én 19 óra körül a győri buszpályaudvaron ellopta egy férfi pénztárcáját, benne a sértett személyes irataival, bankkártyájával és készpénzével együtt.
Az elkövetés után egy ismeretlen férfi többször is készpénzt kísérelt meg felvenni a tárcában található bankkártyával egy győri ATM-ből.
A feltételezett elkövetőről kamerafelvétel áll a hatóság rendelkezésére.
A rendőrség kéri, hogy aki a képeken látható férfit felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon (9024 Győr, Zrínyi út 54.), illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 19:00, vasárnap | Helyi
Új, veszélyes kullancsfajta terjedését segíti a klímaváltozás
A vírus szerepel a WHO által kiemelten figyelt tíz legveszélyesebb kórokozó listáján.
2025. November 02. 13:00, vasárnap | Helyi
Új szabályok a rollerek vasúti szállításában
Hogy szállítható díjmentesen?
2025. November 02. 09:00, vasárnap | Helyi
Kónyban már működik az ATM
Lakossági fogadóóra a bankolásról

