Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2017. Január 06. 10:27, péntek | Belföld
Forrás: mti

Felborított egy pótkocsit a viharos szél Hajdúböszörménynél

Felborított egy pótkocsit a viharos szél Hajdúböszörménynél

Egy 7 és fél tonnás teherautó üres pótkocsiját borította fel a szél péntek délelőtt a 35-ös főúton, Hajdúböszörmény és Görbeháza között, ezért teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt

- közölte az MTI-vel a katasztrófavédelem ügyeletes szóvivője. Bányay Judit elmondta, a hajdúböszörményi hivatásos tűzoltók megkezdték a felborult jármű kerekeire állítását.
A mentés idejére a rendőrök lezárták az útszakaszt. A forgalmat Hajdúvid és Balmazújváros felé terelik el - mondta el az MTI érdeklődésére Dobó Dénes, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.