Hírek
2012. Június 28. 16:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: saját forrás
Felújítják a temető kerítést
A kerítés felújításával megkezdődtek a Szent Antal temető környéki fejlesztések Csornán.
Mint arról már korábban beszámoltunk, a csornai Szent Antal temető mellett fejlesztések kezdődnek a Jószív Kft beruházásában. Új kirendeltséget és ravatalozót épít a cég.
Ahhoz, hogy ezt megtehesse, területre van szüksége, korábbi ülésén ezt az önkormányzat biztosította. A fejlesztés területigényéhez szükség volt a garázsszövetkezet tulajdonában álló kisebb területrészre is, amit a szövetkezet át is adott. Az átadás fejében azt kérték, hogy a garázsok közti elöregedett beton kerítés helyett a Jószív építsen új, esztétikus kerítést.
A fejlesztés megvalósításához még rendezési terv módosításra is szükség van, tehát a kirendeltség és a ravatalozó építése csak a rendezési terv módosítása kezdődhet. A kerítés felújításához azonban már hozzáláttak.
Ilyen volt

Ilyen lett

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Adományfutások az új csornai tűzoltószertárért
611.770 forintot gyűjtöttek össze.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 09. 09:00, kedd | Helyi
Szerdán vízhiány lehet Kapuvár egy részén és a környező falvakban
Kapuvár Ifjúság útján folytatódik az ivóvízhálózat rekonstrukció
