Hírek
2018. Április 17. 10:06, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Fiatalkorú lányokat futtatott egy nő Szombathelyen és Székesfehérváron
Bordélyházat tartott fenn, fiatalkorú lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet egy nő, emiatt gyermekprostitúció kihasználásával és gyermekpornográfiával is vádolja a Szombathelyi Járási és Nyomozóügyészség
- tájékoztatta a Vas Megyei Főügyészség vezetője kedden az MTI-t. Simon József közölte: a nő és társa 2017 májusa és szeptembere között kibérelt előbb egy szombathelyi, majd egy székesfehérvári lakást, ahol tizennyolc évesnél fiatalabb lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet. A nő pornográf fényképeket készített a lányokról és szexhirdetési oldalakra töltötte fel.
A vád szerint a nő biztosította a lányoknak a prostitúcióhoz használt "eszközöket", társa pedig többször a szexuális szolgáltatást igénybe vevők lakásához vitte őket. A hat sértettnek a bevétel felét, összesen 875 ezer forintot kellett leadnia.
A nyomozóügyészség a vádlottak ellen gyermekprostitúció kihasználásának bűntette, az elsőrendű vádlottal szemben pedig emellett gyermekpornográfia bűntette miatt emelt vádat, és szabadságvesztés kiszabására, valamint a bűncselekménnyel szerzett vagyon elkobzását indítványozta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
