Városlista
2026. május 11, hétfő - Ferenc

Hírek

2025. Május 02. 16:00, péntek | Helyi
Forrás: Pannon-Víz Zrt

Figyelem! Csalók próbálnak visszaélni SMS-üzenetekkel!

Figyelem! Csalók próbálnak visszaélni SMS-üzenetekkel!

A Pannon-Víz felhívása.

A Pannon-Víz Zrt a felhasználók biztonsága és a félrevezetések elkerülése érdekében felhívja figyelmüket az alábbiakra:
Csaló SMS-ek terjednek a víziközműszolgáltató, vagyis a Pannon-Víz Zrt. nevében, amelyekben az üzenet küldői hamis hivatkozást mellékelnek, és arra kérik a címzetteket, hogy azon keresztül rendezzék állítólagos tartozásukat.
NE DŐLJENEK BE! EZ ÁTVERÉS!

A Pannon-Víz Zrt. NEM küld ilyen üzeneteket! Ne kattintsanak a linkre!

Hogyan védheti meg magát?
• Ne adja meg személyes vagy banki adatait gyanús üzenetek hatására!
• Kizárólag a Pannon-Víz Zrt. hivatalos csatornáin intézze ügyviteli kérdéseit.
• Amennyiben bizonytalan, lépjen kapcsolatba a társaság telefonos ügyfélszolgálatával nyitvatartási időben a 96/522-630-as telefonszámon vagy diszpécserszolgálatával az éjjel-nappal hívható 96/522-601-es vagy a 06-80-20-40-86 ingyenes zöldszámon!

Legyenek éberek, és osszák meg ezt az információt ismerőseikkel, hogy minél kevesebben váljanak áldozattá!
Biztonságunk közös ügy!

Címkék: csaló, sma

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 19:00, vasárnap | Helyi

Segítsük a fecskéket!

Létesítsünk sárgyűjtő helyeket!

2026. Május 10. 16:00, vasárnap | Helyi

A Kerényi György Művészeti Iskola felvételi tájékoztatója

Zene, képzőművészet, néptánc

2026. Május 10. 13:00, vasárnap | Helyi

Helyi kitüntetésekre várnak javaslatokat Bágyogszováton

Felhívás

2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi

A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket

A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.